• http://dnygis.tul.cz/

StanovištěČichací mapa

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Knobloch    Pondělí, 19 Listopad 2012 21:52

Jsou různá místa na zemi, která jsou charakteristická svou vůní. Nechte si podráždit své čichové buňky na naší čichací mapě a odhalte místa, odkud pocházejí Vám zcela známé vůně či pachy.

Stanoviště zajišťuje Střední odborná škola Liberec.

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2012 22:13
 

Kde se ti líbí?

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Leoš Křeček    Pondělí, 19 Listopad 2012 21:49

Zanechejte stopu Vaší návštěvy na Dnech GIS Liberec 2012! Vytvořte značku, napište vzkaz. Pomocí Google Maps umístěte svou značku na interaktivní mapu, která se zobrazí na stránkách www.dnygis.cz. Pro letošní Dny GIS Liberec s Vaší pomocí chceme vytvořit mapu Vašich oblíbených míst v Libereckém kraji, ale i za jeho hranicemi.

Stanoviště zajišťuje Liberecký kraj.

Zde můžete sledovat postupně se rodící mapu od účastníků Dnů GIS Liberec 2012. Tipněte si, kolik bodů budeme mít na konci Dnů GIS 2012 (vloni jsme se dostali na 258 záznamů)?
Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2012 23:00
Celý článek...
 

Plán a suroviny

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavla Peterová    Pondělí, 19 Listopad 2012 21:45

Při návštěvě tohoto stanoviště můžete vyzkoušet práci s územním plánem a pokusit se nalézt vhodnou lokalitu pro postavení vašeho nového rodinného domu. Zjistíte, jaké limity v území vás mohou při realizaci vašeho záměru omezit či vám záměr znemožnit. Ukážeme vám rozdíl mezi běžnou mapou, územním plánem a podklady se kterými se pracuje při zpracování územního plánu.


Zajímá Vás, jaká ložiska nerostných surovin se nacházejí na území Libereckého kraje nebo jaké bude jejich využití v budoucnosti? Odpověď na tyto a další otázky týkající se nerostných surovin v Libereckém kraji přehledně shrnuje mapová aplikace Registr ložisek a  těžební činnosti v Libereckém kraji.

Stanoviště zajišťuje Liberecký kraj.

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2012 22:13
 

Rozmístění stanovišť

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Pondělí, 19 Listopad 2012 11:07

Již zítra začínají Dny GIS, a protot vám chceme předem ukázat, jak budou stanoviště rozmístěna a na co se můžete těšit. My se těšíme na vás!

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2012 22:37
Celý článek...
 

Rozhlédni se, člověče

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavla Peterová    Čtvrtek, 18 Říjen 2012 11:41

Pojď s námi na výlet za vysokými kráskami ze dřeva či kamene s litinovou krajkou nebo bez? Jsme rozhledny české a máme kamarádky i v Německu. Chceš nás poznat? Přijď se podívat, jak sek nám dostaneš, ať už po svých, na kole, vlakem nebo autobusem. Po rozhlednách Libereckého kraje s mapovým portálem www.liberecky-kraj.cz nebo i do sousední Horní Lužice s česko-německým přeshraničním mapovým portálem www.nisa-go.cz , který je právě v těchto dnech uváděn do ostrého provozu.

Stanoviště zajišťuje Liberecký kraj.

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2012 21:41
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2
gd.12_banner.jpg
DNY GIS: