• http://dnygis.tul.cz/

Fotogalerie 2013

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Úterý, 19 Listopad 2013 00:00

Den třetí, 21. listopadu 2013

Den třetí a poslední přinesl opět plno návštěvníků a to nejen z řad dětí. První dopolední blok byl určen pro IZS, státní správu a samosprávu. Hasiči, kteří přišli dokázali, že je v nich stále dětská duše a pečlivě zkoumali všechna stanoviště. Pak už jen 3 bloky škola a Dny GIS 2013 jsme prohlásili při slavnostním přípitku za ukončené.

 

Den druhý, 20. listopadu 2013

A máme za sebou druhý den. A určitě stejně úspěšný jako ten první. Po dopoledním bloku škol jsme během workshopu 3D modelování budou přivítali velké množství zájemců a den ukončila výborná přednáška Radka Tomšů z ČHMÚ o meteorologii. Podívejte se na fotografie.

 

Den první, 19. listopadu 2013

První den Dnů GIS probíhal ve znamení základních a středních škol, programu pro studenty Technické univerzity, odpolední přednášky pro učitele, křestu mapy pro mladé Direction a večerní přednášky pro širokou veřejnost na téma Staré domy Liberce ožívají.

 

Zahájení Dnů GIS 2013

19. listopadu v 10.00 proběhlo oficiální zahájení Dnů GIS Liberec.

 

Výherci výtvarné soutěže

V rámci slavnostního zahájení, byli vyhlášeni výherci výtvarné soutěže Mapa - cesta prostorem a časem. Výhercům gratulujeme a na jejich práce se můžete podívat ZDE.

 

Přípravy v předvečer

Již zítra začínají Dny GIS. Pokud ještě váháte s návštěvou, třeba vás navnadíme fotografiemi z příprav. Určitě to bude stát za to. A pro vás ostatní malá ochutnávka a ujištění, že vše je již připraveno.

 

Hodnocení výtvarné soutěže

Dny GIS se pomalu blíží a i naše přípravy vrcholí. Výtvarná soutěž již je vyhodnocena a vy se můžete podívat jak se hodnotilo. Jednotlivá díla budete moci zhlédnout nejen přímo na Dnech GIS ale i zde v sekci, věnované výtvarné soutěži.

 

 

Aktualizováno Středa, 08 Říjen 2014 06:41
 
gd.12_banner.jpg
DNY GIS: PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY | Dny GIS 2013 | Fotogalerie